W sobotę z Wartą!

491km – tyle dzieli Wodzisław Śląski od Gorzowa Wielkopolskiego a już jutro o godzinie 14:00 piłkarze Odry zmierzą się na wyjeździe, właśnie w Gorzowie z lokalną Wartą. Pojedynek będzie niezwykle istotny z punktu widzenia tabeli, gdyż nasi przeciwnicy mają o 3 oczka więcej.

 

Piłkarze z Gorzowa w rundzie wiosennej, podobnie jak Odra wciąż szukają premierowego zwycięstwa. W dwóch rozegranych spotkaniach wywalczyli 1 punkt remisując przeciwko rezerwom Miedzi Legnica 2:2. Bilans uzupełnia nieznaczna porażka z Polonią Bytom 1:2. Warta prowadzona przez Mateusza Kofenala w poprzedniej rundzie okazała się lepsza od Dumy Wodzisławia, wygrywając przy Bogumińskiej 1:0. Aktualny dorobek Warty Gorzów to 19 punktów po 18 spotkaniach. Dokładny bilans to 4 zwycięstwa, 7 remisów i 7 porażek.

 

Piłkarze Odry przystępują do sobotniego meczu po 2 wiosennych remisach. Najpierw podopieczni Piotra Haudera zremisowali 1:1 w Pawłowicach z miejscowym Pniówkiem, natomiast w ubiegłą sobotę w Wodzisławiu padł wynik 2:2 z LKS-em Goczałkowice. Kibice Odry z pewnością liczą na przełamie swoich ulubieńców i powrót do Wodzisławia z kompletem punktów. Dużo zależeć będzie choćby od Łukasza Gajdy, który na wiosnę już dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców. Jakim wynikiem zakończy się ligowa rywalizacja, przekonamy się już niedługo. Początek rywalizacji w sobotę o godzinie 14:00 na stadionie przy ulicy Olimpijskiej 29 w Gorzowie Wielkopolskim.

Udostępnij: