Kolejny wygrany sparing!

Wodzisławianie podtrzymali swoją dobrą passę w meczach kontrolnych podczas zimowego okresu przygotowawczego. W dzisiejszym spotkaniu rozegranym w Nieboczowach, Odra okazała się lepsza od IV-ligowego Orła Łękawica wygrywając 3:1!

Niebiesko-czerwoni już w 7. minucie objęli prowadzenia po dobrze wykonanym stałym fragmencie gry bramkę strzałem głową zdobył Szymona Mroczko. Druga bramka padła po dobrym strzale z rzutu wolnego wykonywanego przez Mateusza Popczyka.

W drugiej połowie gra Niebiesko-Czerwonych wyglądała już dużo lepiej co spowodowało podwyższeniem prowadzenia przez Marcina Oślizloka. W samej końcówce Orzeł zdołał strzelić honorową bramkę. Odra kolejny sparing rozegra już jutro o godzinie 19:00 w Radlinie, a przeciwnikiem będą LKS Raszczyce

Odra Wodzisław Śląski – Orzeł Łękawica 3:1 (2:0)

Odra: R. Poźniak (60’ K. Kuszka) – S. Mroczko (46’ testowany), K. Krzyżok (46’ K. Miensopust), M. Batelt (65’ M. Karwot), J. Białas – T. Krężelok (65’ Zdunek), P. Zdunek(46’ testowany), S. Kalisz(46’ Flak) – Ł. Gajda(65’Kalisz), M. Popczyk(46’ M. Oślizlok), M. Roguła(65’ S. Mroczko)