Odra pokonuje Unię

Odra wraca na zwycięską ścieżkę podczas zimowych gier kontrolnych.

We wczorajszym meczu Duma Wodzisławia okazała się lepsza od Unii Turza Śląska wygrywając 2:0. Bramki dla Odry zdobył zawodnik testowany oraz Mateusz Flak.

Pierwsza połowa nie nie dostarczyła zbyt wielu emocji. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, gdzie oglądaliśmy sporo walki. Po zmianie stron Niebiesko-Czerwoni złapali swój rytm i to oni dyktowali warunki na murawie. Przewagę piłkarze Odry udokumentowali w 65 minucie, gdy po rzucie rożnym i późniejszym zamieszaniu w polu karnym, przytomnie zachował się testowany zawodnik, który wyprowadził Odrę na prowadzenie. W 74 minucie podwyższył Mateusz Flak, który po bardzo ładnej akcji nie dał szans bramkarzowi Unii. Warto podkreślić, że Odra miała jeszcze kilka okazji do strzelenia kolejnych bramek, ale zabrakło skuteczności. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Odry 2:0.

Odra Wodzisław 2:0 (0:0) Unia Turza Śląska

Odra: Gorel (46’ Poźniak) – Białas (46’ Mociak), K.Krzyżok, Batelt (46’ Kalisz), Mroczko (46’ zawodnik testowany) – Zdunek (75’ B.Krzyżok) , Krężelok (75’ zawodnik testowany), Roguła (46’ Gajda), Szkatuła (60’ Flak), Popczyk (46’ zawodnik testowany), Ośliźlok (46’ zawodnik testowany)

Trener: Piotr Hauder

Bramki: 65’ zawodnik testowany, 74’ Mateusz Flak