Odra wygrywa w kolejnym sparingu

Podopieczni Piotra Haudera kontynuują swoją dobrą passę podczas zimowych przygotowań do sezonu. W dzisiejszym meczu kontrolnym Odra okazała się lepsza od Decoru Bełk wygrywając pewnie 3:1. Wszystkie bramki dla Odry zdobył Mateusz Popczyk.

Pomimo ciężkiego okresu przygotowawczego piłkarze Odry zagrali na dużej intensywności, tworząc wiele podbramkowych sytuacji. Zabójczo skuteczny pod bramką rywali był Mateusz Popczyk, który z chirurgiczną precyzją trzykrotnie pokonywał bramkarza z Bełku. Śmiało możemy stwierdzić, że w pierwszej odsłonie spotkania Odra mogła i powinna strzelić więcej bramek, jednak po 45 minutach widniał wynik 3:1.

Po przerwie szkoleniowiec Odry desygnował do gry kolejnych zawodników, którzy dostali szansę pokazania swoich umiejętności. Niebiesko-czerwoni mogli podwyższyć prowadzenie, ale na przeszkodzie stanęła poprzeczka bramki. Jak się okazało, wszystkie bramki zobaczyliśmy w pierwszej połowie i mecz zakończył się wynikiem 3:1. Warto podkreślić, że podczas zimowych przygotowań Odra już 5 gier kontrolnych z czego 4 zakończyły się zwycięstwami Dumy Wodzisławia a w 1 spotkaniu zanotowaliśmy remis. Kolejne spotkanie Odra rozegra w sobotę 4 lutego, gdy w Krakowie zmierzy się z tamtejszym Hutnikiem.

Odra Wodzisław 3:1 (3:1) KS Decor Bełk

ODRA (I połowa): Poźniak – zawodnik testowany 1, testowany 2, K. Krzyżok, testowany 3 – Roguła, Zdunek, testowany 4, testowany 5 – Popczyk, Ośliźlok. II połowa: Poźniak – testowany 6, Miensopust, testowany 2, Mociak – testowany 7, Flak, testowany 8, testowany 9 – B. Krzyżok, Kalisz

Trener: Piotr Hauder

Bramki: 3x Mateusz Popczyk