Zwycięstwo w sparingu z LKS Raszyce

Podopieczni Piotra Haudera podtrzymali swoją dobrą passę podczas zimowych przygotowań do sezonu i pokonali LKS Raszczyce 2:1. Dla Odry był to już czwarty test, który także należy ocenić pozytywnie.

Odra prowadzenie objęła w 9 minucie, gdy bramkę samobójczą zdobył jeden z zawodników przeciwnika. Do przerwy jednak nie udało się Odrze utrzymać prowadzenia, gdyż w 41 minucie stan meczu wyrównała ekipa LKS Raszczyce. Po przerwie Odra starała się przechylić szalę na swoją korzyść, a dzięki bramce Patryka Mociaka w 60 minucie było to możliwe. W kolejnych fragmentach spotkania nie oglądaliśmy już kolejnych bramek i Odra zwyciężyła 2:1. Wczorajszy sparing był również doskonałą okazją do sprawdzenia młodych zawodników z regionu. Warto podkreślić, że na boisku zameldowało się aż 5 graczy MKP Centrum, którzy po raz kolejni mogli zaprezentować swoje umiejętności pod okiem szkoleniowca Odry. Następny mecz kontrolny Odra rozegra już w sobotę w Dębieńsku o godzinie 10:30 a jej rywalem będzie Decor Bełk.

Odra Wodzisław 2:1 (1:1) LKS Raszczyce

Odra: zawodnik testowany – zawodnik testowany, Karwot (MKP), Wilczek (MKP), Mociak – Przygoda, Flak, Kłosek, zawodnik testowany – zawodnik testowany, B.Krzyżok

Ponadto w drugiej połowie wystąpili: Gorel, Werner (MKP), Pawełek (MKP), Bryła (MKP) oraz zawodnik testowany.

Trener: Piotr Hauder

Bramki: 9’ bramka samobójcza (1:0), 41’ (LKS Raszczyce 1:1) i 60’ Mociak (2:1)