Zwycięski sparing w śnieżnej aurze

Podopieczni Piotra Haudera odnieśli drugie zwycięstwo podczas przygotowań do rundy wiosennej. W dzisiejszym sparingu Odra okazała się lepsza od lidera IV ligi grupy 2 wygrywając z Polonią Łaziska Górne 3:1. Bramki dla Odry zdobyli kolejno – Bartosz Krzyżok, Maciej Kłosek oraz Jakub Przygoda.

Od pierwszej minuty mecz toczony był w śnieżnej aurze, która znacznie utrudniała swobodne konstruowanie akcji. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, choć najbliżej objęcia prowadzenia była Odra jednak nie udało się wykorzystać rzutu karnego. W drugiej połowie rozwiązał się worek z bramkami, ale co ciekawe pierwsi do siatki trafili zawodnicy Polonii. Odra nie zamierzała jednak składać broni i w późniejszych fragmentach odpowiedziała trzema bramkami. Warto podkreślić, że w dzisiejszym sparingu na boisku zameldowało się aż 13 młodzieżowców, którzy pokazali się z jak najlepszej strony.

Zawodnicy Odry od poniedziałku rozpoczynają tygodniowy obóz przygotowawczy, natomiast kolejny mecz kontrolny rozegrają już 25 stycznia o godzinie 11:00. Naszym rywalem będzie pierwszoligowy Ruch Chorzów.

Odra Wodzisław Śląski 3:1 (0:0) Polonia Łaziska Górne

Odra: zawodnik testowany (zawodnik testowany) – zawodnik testowany (zawodnik testowany), zawodnik testowany(zawodnik testowany), Wenglorz, Mociak (Przygoda) – Zdunek (Kłosek), Flak (zawodnik testowany), zawodnik testowany – zawodnik testowany (zawodnik testowany), zawodnik testowany , B.Krzyżok

Bramki: B.Krzyżok, Kłosek, Przygoda