Nowi wodzisławscy snajperzy

Snajperzy na START !

Ekspansję transferową rozpoczynamy od przedstawienia dwóch nowych ofensywnych zawodników. Pierwszym zawodnikiem, który zasilił szeregi Dumy Wodzisławia będąc od kilku tygodni z drużyną jest Marcin Oślizlok, który trafia do Odry z Unii Racibórz na zasadzie transferu definitywnego podpisując 1,5 roczny kontrakt !! Marcin Oślizlok występuje na pozycji napastnika. W aktualnym sezonie IV Ligi zdobył dla Unii Racibórz 6 bramek będąc tym samym najlepszym strzelcem drużyny. Doświadczony, 33-letni snajper w przeszłości reprezentował barwy takich drużyn jak Płomień Połomia, Polonia Marklowice oraz MKP Centrum. Warto wspomnieć, że nowy zawodnik Odry w poprzednich rozgrywkach ligowych zdobył dla zespołu z Raciborza 35 bramek zostając bezapelacyjnie najlepszym strzelcem rozgrywek. Marcinie witamy w Odrze i życzymy powodzenia!

 

Linię ataku zasila również Mateusz Popczyk stając się od dziś nowym zawodnikiem Odry Wodzisław 21-latek przenosi się do Wodzisławia z Zagłębia Sosnowiec na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Nowy gracz Dumy Wodzisławia występuje na pozycji napastnika. Urodzony w Sosnowcu piłkarz przez całą swoją karierę związany był z tamtejszym Zagłębiem. Mateusz Popczyk może się pochwalić 9 występami w rozgrywkach Fortuny I Ligi. W sezonie 2021/22 napastnik zdobył aż 35 bramek dla drugiej drużyny Zagłębia, natomiast w aktualnych rozgrywkach IV ligi strzelił ich 13.Mateusz witamy w Wodzisławiu i życzymy wielu bramek dla Odry!

 

Już w najbliższych dniach mamy nadzieję, że przedstawimy kolejnych zawodników, którzy w rundzie wiosennej będą reprezentowali DUMĘ WODZISŁAWIA.

 

 

 

 

#CałaOdraZawszeRAZEM

Udostępnij: