Specjalna oferta cen biletów dla młodzieży i seniorów

  • 25 sierpnia 2022
  • Klub
  • 0
  • 301 Wyświetleń

Drodzy kibice! Pragniemy przedstawić Wam specjalną ofertę cen biletów dla młodzieży i seniorów, która będzie obowiązywała na najbliższych domowych meczach Odry Wodzisław.

Dzieci i młodzież do 16. roku życia będzie mogła wejść na stadion za darmo jeśli na mecz przyjdzie w barwach tj. koszulka lub szalik Odry Wodzisław. Jeśli ktoś nie przyjdzie w barwach, to na stadion będzie mógł wejść za jedyne 5 zł.

Specjalną ofertę zniżki biletów przygotowaliśmy także dla seniorów powyżej 65. roku życia. Jeżeli te osoby przyjdą na mecz w barwach tj. koszulka lub szalik Odry Wodzisław to na stadion wejdą za jedyne 5 zł. Jeśli ktoś nie przyjdzie w barwach, to na stadion będzie mógł wejść za jedyne 10 zł.

      *   *   *

Z okazji zakończenia wakacji przygotowaliśmy także atrakcję dla najmłodszych, z których będą mogli korzystać na sobotnim meczu domowym z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Obok strefy gastronomicznej będzie znajdował się dmuchany basen z kulkami. Dostęp do tej atrakcji nie będzie wymagał od Was żadnej dodatkowej opłaty. Zapraszamy bardzo serdecznie i życzymy udanej zabawy!

Udostępnij: