Pewne zwycięstwo w Tarnowskich Górach. 3 punkty jadą do Wodzisławia

Bardzo dobrze zaprezentowała się dziś nasza drużyna na stadionie w Tarnowskich Górach. Pierwsza potyczka pod wodzą nowego trenera zakończyła się pewnym zwycięstwem 2:0. Dzięki dzisiejszej wygranej, wydostajemy się ze strefy spadkowej.

Od pierwszej minuty spotkanie było wyrównane – dużo pojedynków w środku pola. Jednak to nasz zespół kontrolował spotkanie i nie dopuszczał rywala do tworzenia groźnych sytuacji. Raz za razem podopieczni trenera Wieczorka konstruowali groźne ataki i napierali na rywala. Mimo to po dość wyrównanej grze i stworzonych sytuacjach bramek nie obejrzeliśmy. Po 45 minutach do szatni oba zespoły schodziły z wynikiem remisowym. Na drugą połowę wychodzimy z celem, który błyskawicznie został zrealizowany. Nie minęła minuta od gwizdka arbitra, a piłka znalazła się w bramce gospodarzy. Doskonałym uderzeniem z dystansu popisał się Wenglorz, pewnie umieszczając piłkę w bramce przy samym słupku. Rozpędzona drużyna nie miała zamiaru zejść z tonu. Niespełna 4 minuty później po doskonałej akcji całej drużyny, Zdunek wykańcza 100% sytuację i mamy już 2:0! Po zdobyciu drugiej bramki, NASZA drużyna w pełni przejęła kontrolę nad spotkaniem i prowadziła grę na własnych warunkach. Nieustannie napieramy na drużynę z Tarnowskich Gór nie dopuszczając gospodarzy do głosu. Do końca spotkania rezultat nie uległ już zmianie.

Wygrywamy różnicą 2 bramek i wracamy do DOMU z pełną pulą punktów. Cieszy pełna kontrola spotkania i gra w piłkę na naprawdę dobrym poziomie. Przed naszą drużyną jeszcze 5 spotkań – trudnych spotkań, w których będziemy walczyć o pełną pulę punktów.

 

Gwarek Tarnowskie Góry – Odra Wodzisław 0:2(0:0)

ODRA: Witek – Kruppa, Krzyżok, Radzewicz – Wenglorz, Gać(C), Zdunek, Niemiec – Kalisz (Żelazowski), Piejak (Rycka), Borek (Flak)

Bramki: Wenglorz 46′, Zdunek 50′

Udostępnij:

Dodaj komentarz