Roller Coaster w meczu z liderem

Zgromadzeni w dniu wczorajszym kibice na stadionie Aleja mogli przez pełne 90 minut emocjonować się wydarzeniami, które miały miejsce na murawie stadionu. Piękne widowisko stworzone przez dwa zespoły zakończyło się jednak porażką naszej drużyny.

Początek spotkania należał do naszej drużyny. Dość szybko, bo już w 10 minucie podopieczni trenera Targiela za sprawą Czubana wyszli na prowadzenie. Następnie kilkukrotnie nasza drużyna stworzyła sobie bardzo klarowne sytuacje, lecz niestety nie wykorzystała ich. Obraz wydarzeń tylko podrażnił drużynę gości i w 22 minucie doskonałym uderzeniem z za pola karnego popisał się Adamski. Na tablicy znów wynik remisowy, a za wynikiem zmieniły się także wydarzenia na placu gry. Gra wyrównała się i oba zespoły stwarzały klarowne sytuację. Niestety w 37 minucie to goście po raz pierwszy wyszli na prowadzenie. W ostatniej akcji przed przerwą sędzia odgwizduje rzut karny dla naszej drużyny po faulu bramkarza na Borku. Sam faulowany pewnie wykorzystał swoją szansę i na przerwę zawodnicy schodzili z wynikiem remisowym.

W drugą część meczu lepiej weszli miedziowi. Już w 51 minucie doskonałym uderzeniem z dystansu popisał się Więcek i to znów przyjezdni wyszli na prowadzenie. Piłkarze Odry nawet przez chwilę nie postanowili się poddać. Niespełna 10 minut później Kalisz uderzeniem z 16 metra pokonuje bramkarza przyjezdnych i po raz drugi w tym spotkaniu wyrównujemy rezultat. Podrażniona tym faktem drużyna gości starała się zdominować spotkanie lecz mecz stał na wysokim i wyrównanym poziomie a jedna jak i druga drużyna stwarzały sobie klarowne sytuacje. Bramkę na wagę 3 punktów zdobyła jednak drużyna lidera. Po bardzo statycznym zachowaniu naszej defensywy tracimy 4 bramkę w tym spotkaniu. Do samego końca drużyna starała się atakować i napierać, ale bramek już nie zobaczyliśmy. W samej końcówce czerwoną kartką ukarany został Trener naszego zespołu Łukasz Targiel.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 15:30 czeka nas wyjazdowy mecz z Rekordem Bielsko Biała. Mecz odbędzie się na stadionie w Cygańskim Lesie

ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI – KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN 3:4 (2:2)

Bramki: Czuban 10, Borek 45+2′ (k.), Kalisz 62′ – Adamski 22′, Kusztal 37′, Więcek 51′, Sypek 69′

Odra: 99. Witek – 21. Radzewicz, 19. Kruppa, 22. Krzyżok, 33. Niemiec – 16. Wenglorz, 7. Gać, 5. Zdunek (77′ 8. Flak), 10. Borek (85′ 13. Rycka), 18. Kalisz – 20. Czuban (79′ 9. Piejak)

Zagłębie: 1. Steffen – 2. Kolan (64′ 16. Borkowski) , 3. Rogalski, 4. Kruk, 5. Bogacz (64′ 13. Hanc) – 6. Kizyma (64′, 14. Kocaba) 7. Więcek (52′ 17. Sypek) , 8. Pakulski, 10. Dudziński, 11. Kusztal (75′ 18. Laskowski) – 9. Adamski

 

Fot.: Grzegorz Matla

Udostępnij:

Dodaj komentarz