Kim jest Tomasz Stolarski – nowy prezes Odry Wodzisław?

Kim jest Tomasz Stolarski - nowy prezes Odry Wodzisław?
  • 20 listopada 2021
  • Klub
  • 0
  • 3866 Wyświetleń

W ostatnich dniach poznaliśmy nowy zarząd Odry Wodzisław, na którego czele, w roli prezesa, stanął Tomasz Stolarski. Zapraszamy do poznania naszego nowego sternika.

Tomasz Stolarski jest 32 – letnim, rodowitym Wodzisławianinem i od dziecka związany jest z naszym miastem oraz piłką nożną. To właśnie tutaj stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki w szkółce WSP Wodzisław Śląski. Posiada wyższe wykształcenie, które uzyskał na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jeśli chodzi o pracę zawodową, to ostatnie 5 lat spędził w agencji marketingowej, gdzie współpracował z dużymi firmami i korporacjami.

Wróćmy jednak do piłki. Grał na poziomie amatorskim w lokalnych klubach. Największe sukcesy odniósł w Unii Turza, z którą awansował z A klasy do IV ligi. Obecnie jest także trenerem WSP i odpowiada za rozwój szkółki.

Jako prezes będzie podejmować autonomiczne decyzje z korzyścią dla klubu. Doświadczenie i wiedzę, którą udało mu się dotychczas zdobyć, chce w pełni wykorzystać na rzecz Odry. Jak sam twierdzi piłka nożna jest jego największą pasją, więc powierzone mu zadania będzie wykonywać z entuzjazmem i zaangażowaniem.

Tomasz, bardziej od piłki, kocha tylko swoją żonę Paulinę i córeczkę Marysię. A skoro żyją tutaj, to chce dla swojego miasta jak najlepiej.

Jego głównym celem jest postawienie Odry na równe nogi. Miasto zasługuje na mocny klub, który będzie przynosić radość mieszkańcom.

Panie prezesie, życzymy powodzenia!

Udostępnij:

Dodaj komentarz