Sytuacja kadrowa przed jutrzejszym meczem

  • 30 października 2021
  • Kadra
  • 0
  • 1839 Wyświetleń

Odra Wodzisław zmierzy się w niedzielne wczesne popołudnie ze Ślęzą Wrocław. Przedstawiamy aktualną sytuację kadrową naszego zespołu, który do Wrocławia pojedzie bardzo osłabiony.

Lista nieobecnych w jutrzejszym spotkaniu jest naprawdę spora. Z powodu kontuzji sztab szkoleniowy naszej drużyny nie będzie mógł skorzystać z Damiana Tarki, który jest nieobecny od dłuższego czasu, Bartosza Musiolika, oraz Radosława Dzierbickiego. Choroba wyeliminowała z jutrzejszego starcia Patryka Riabowskiego, Krzysztofa Krzyżoka, oraz Tomasza Tomasika. Z powodu złego przygotowania do meczu nie wystąpi Jakub Białas, natomiast Jan Borek będzie pauzował z powodu nadmiaru żółtych kartek. Mimo wielu osłabień nasza drużyna powalczy jutro o ważne trzy punkty w wyjazdowym meczu we Wrocławiu. Początek spotkania o 14:00.

Udostępnij:

Dodaj komentarz