Odra przegrywa z rezerwami Miedzi

• 15 sierpnia 2021
  • 0
  • 1315 Wyświetleń

Odra Wodzisław przegrała 1:3 z rezerwami Miedzi Legnica w spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek III ligi. Jedyną bramkę w tym spotkaniu dla Dumy Wodzisławia zdobył Paweł Zdunek.

Pierwsze minuty zdecydowanie należały do drużyny gości, którzy dynamicznymi atakami na skrzydłach próbowali zaskoczyć naszą defensywę. W 10. minucie spotkania indywidualny błąd popełnił Arkadiusz Lalko, zawodnik gości chciał natychmiastowo zaskoczyć Michała Antkowiaka, lobując go z dalekiej odległości, ale piłka przeleciała ponad poprzeczką. Kilka minut przed zakończeniem pierwszej połowy Marcin Wodecki precyzyjnie dośrodkował w pole karne, a tam fantastycznie do główki wyskoczył Paweł Zdunek i wyprowadził Odrę na prowadzenie. Na przerwę Duma Wodzisławia schodziła z prowadzeniem.

Tuż po rozpoczęciu drugiej części gry Miedź otrzymała rzut karny po faulu Jakuba Białasa. Do piłki podszedł Bruno Garcia, który pewnie trafił z jedenastu metrów. Gości próbowali pójść za ciosem i w 52. minucie jeden z ich piłkarzy oddał groźny strzał na bramkę, ale świetnie interweniował Antkowiak. Odra starała się odpowiedzieć, ale podopiecznym Damiana Nowaka brakowało zdecydowania pod bramką rywali. Przez kolejne minuty Legniczanie dominowali nasz zespół i po kilku zmarnowanych stuprocentowych sytuacjach, udało im się dopiąć swego i w 84. minucie objęli prowadzenie. W 88. minucie Werick Caetano pięknym strzałem głową ustalił wynik tego spotkania i ostatecznie Odra Wodzisław przegrywa u siebie 1:3.

Skład: Antkowiak, Wenglorz, Lalko, Krzyżok, Białas (Chiliński 61′), Musiolik (Kłosek 61′), Zdunek, Wodecki, Mielczarek (Lenert 61′), Tarka (Dzierbicki 45′), Borek (Zieliński 80′)