Z obozu rywala – Miedź II Legnica

Po remisie w pierwszej kolejce rozgrywek III ligi, Odra Wodzisław przystępuje do kolejnego starcia. Tym razem naszym rywalem będą rezerwy pierwszoligowej Miedzi Legnica. Sprawdźmy zatem co słychać w obozie naszych rywali przed sobotnią rywalizacją.

Miedź II Legnica na inaugurację sezonu zremisowała 2:2 z faworytem do awansu Polonią Bytom. Mimo, że podopieczni trenera Grzegorza Mokrego jeszcze w doliczonym czasie gry przegrywali 1:2, to w ostatniej akcji meczu zdołali urwać punkt swoim rywalom. Teraz piłkarze z Legnicy przyjadą do Wodzisławia, by zmierzyć się z tutejszą Odrą. Miedź, podobnie jak Duma Wodzisławia zaliczyła bardzo intensywny okres przygotowawczy, w którym mierzyli się w meczach sparingowych m.in. z Legią Warszawa oraz rezerwami Śląska Wrocław. Klub wzmocnił się także kilkoma jakościowymi zawodnikami, jak na przykład Brazylijczykiem Viniciusem, który swoje pierwsze kroki z piłką stawiał w Santos FC. Do Legnicy przyszedł także 18-letni Natan Wysiński, który przyszedł z rezerw Śląska Wrocław.

Piłkarze Miedzi już w pierwszej kolejce pokazali faworyzowanemu rywalowi, że potrafią walczyć do końca o każdy punkt. Odra Wodzisław, która w pierwszej kolejce straciła punkty w domowym starciu z Piastem Żmigród, czeka kolejne trudne zadanie w walce o trzy punkty.

Udostępnij:

Dodaj komentarz