Dołącz do „Klub 100” i wspieraj funkcjonowanie Odry Wodzisław!

  • 12 sierpnia 2021
  • Klub 100
  • 0
  • 1453 Wyświetleń

Z radością informujemy, że kub Odra Wodzisław uruchamia „Klub 100”! Dzięki tej inicjatywie każda osoba fizyczna lub przedsiębiorstwo, których przedstawiciele utożsamiają się z naszym klubem, może dołożyć swoją cegiełkę do jego rozwoju.

Wychodzimy do wszystkich kibiców z kolejną inicjatywą, która sprawi, że jeszcze bardziej możecie zaangażować się w pomoc oraz rozwój naszemu klubowi, który od kilku lat jest dla nas priorytetem. Postanowiliśmy więc uruchomić „Klub 100”, dzięki któremu każdy kibic Odry Wodzisław poprzez swój indywidualny wkład może pomóc nam ciągle iść do przodu.

Co zrobić, aby dołączyć do inicjatywy „Klub 100”?

  1. Dokładnie zapoznaj się z regulaminem „Klub 100”, który znajdziesz tutaj.
  2. Wypełnij deklarację, w której zobowiązujesz się wpisać prawdziwe dane, a następnie własnoręcznie ją podpisz. Link do deklaracji znajdziesz tutaj.
  3. Wypełnioną deklarację jesteś zobowiązany przynieść do klubowego biura mieszczącego się w budynku MOSiR przy ulicy Bogumińskiej 8 w Wodzisławiu Śląskim.

 

Wszystkie informacje dotyczące inicjatywy „Klub 100” znajdziecie w zakładce „Biznes”.

Udostępnij:

Dodaj komentarz