Porażka w sparingu z rezerwami Zagłębia Sosnowiec

• 22 lipca 2021
  • Po meczu
  • 0
  • 982 Wyświetleń

Odra Wodzisław przegrała 0:3 z Zagłębiem II Sosnowiec w trzecim meczu kontrolnym letniego okresu przygotowawczego. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w pierwszej połowie meczu.

Agresywnie grające Zagłębie w pełni wykorzystało słabą dyspozycję defensywy Odry Wodzisław. Piłkarze z Sosnowca swoimi dynamicznymi wejściami w nasze pole karne powodowali duże zamieszanie w szeregach naszego zespołu. Świetna gra Zagłębia w pierwszej połowie przełożyła się na zdobycie aż trzech bramek, przy których bezradny był nasz golkiper, Michał Antkowiak. Bramkarz Odry był w pierwszej części meczu bardzo zapracowany i kilka razy musiał popisać się interwencją, by uchronić Dumę Wodzisławia przed stratą kolejnych bramek. W drugiej połowie nie oglądaliśmy już żadnych bramek mimo, że Odra kilkukrotnie próbowała zmniejszyć rozmiary porażki.

Skład: Antkowiak, Testowany, Wiśniewski, Testowany, Testowany, Zdunek, Testowany, Wodecki, Testowany, Testowany, Tarka