Zapowiedź: 1. mecz kontrolny

Odra Wodzisław przystąpi dziś do swojego pierwszego meczu kontrolnego w letnim okresie przygotowawczym. Podopieczni Damiana Nowaka zmierzą się na boisku w Truskolasach z pierwszoligową Skrą Częstochowa.

Niebiesko-czerwoni przygotowują się do rozgrywek III ligi, do których przystąpią jako beniaminek. Piłkarze z Wodzisławia pokonali w barażu Raków II Częstochowa i zapewnili sobie awans do wyższej ligi. To samo udało się piłkarzom Skry Częstochowa. Nasi dzisiejsi rywale również zmuszeni byli rozgrywać mecze barażowe. Najpierw w półfinałowym starciu pokonali Chojniczankę Chojnicę, a w finale rozbili 3:0 na wyjeździe KKS Kalisz i zapewnili sobie awans na zaplecze Ekstraklasy. Tak jak wspominaliśmy we wczorajszym artykule, szkoleniowiec Odry Wodzisław wybrał 18 piłkarzy, którzy udadzą się dziś do Częstochowy.

Dla Odry, która z sezonu na sezon pokazuje, że ambicje klubu sięgają co raz wyżej, będzie to bardzo pożyteczne spotkanie z wyżej notowanym rywalem. Początek meczu kontrolnego wyznaczono na godzinę 17:00. Spotkanie odbędzie się na boisku w Truskolasach.

Udostępnij:

Dodaj komentarz