Kolejny dzień pracy

  • 13 lipca 2021
  • Klub
  • 0
  • 1285 Wyświetleń

Dziś nasi zawodnicy odbyli kolejną jednostkę treningową w letnim okresie przygotowawczym. Podopieczni Damiana Nowaka wczoraj rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu III ligi. Jutro po południu zmierzą się w spotkaniu kontrolnym ze Skrą Częstochowa.

Kolejny trening za naszymi zawodnikami. Po wczorajszym treningu dyrektor klubu podziękował trójce z testowanych zawodników. Na dzisiejszej sesji pojawiło się aż 33 zawodników. Przed ogłoszeniem kadry na mecz kontrolny ze Skrą Częstochowa, nasz sztab szkoleniowy wybrał 18 zawodników, którzy pojadą na mecz oraz pięciu piłkarzy, którzy nadal będą przygotowywać się z zespołem.

Reszcie zawodników podziękowano, tak więc łącznie z przebywającymi jeszcze na urlopach zawodnikami, kadra naszej drużyny przygotowująca się do startu w III lidze liczy 27 zawodników. Selekcja nie jest jednak jeszcze zakończona i klub nadal poszukuje wzmocnień.

Udostępnij:

Dodaj komentarz