Gry i zabawy z piłkarzami Odry Wodzisław! [Galeria Zdjęć]

  • 14 czerwca 2021
  • Klub
  • 0
  • 1054 Wyświetleń

W niedzielne popołudnie piłkarze naszego klubu wybrali się do Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” na wydarzenie zorganizowane przez nasz klub przy współpracy z miastem Wodzisław Śląski. 

Na miejscu nasi piłkarze przygotowali cztery osobne stacje na których dzieci mogły wykonać konkurencje, za którą otrzymały gadżety klubowe oraz cukierki. Była m.in. żonglerka, slalom, czy mecz na małych bramkach. Tego dnia na miejscu były naprawdę sporo osób, przez co zainteresowanych nie brakowało. O dobrą zabawę i atrakcję dla młodych kibiców Odry, dbali nasi piłkarze: Michał Wiśniewski, Piotr Zieliński, Adrian Tabala, Niko Abuladze, Daniel Podbioł, Jakub Rosiak, Michał Antkowiak, Maciej Kłosek oraz Paweł Zdunek. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

 

Dziękujemy wszystkim obecnym za przyjście!

Udostępnij: