Zapowiedź: Odra Wodzisław – Kuźnia Ustroń

W sobotnie popołudnie Odra Wodzisław zmierzy się na własnym stadionie z Kuźnią Ustroń w spotkaniu 20. kolejki IV ligi. Zapraszamy na zapowiedź tej rywalizacji.

Odra Wodzisław przystąpi do sobotniej rywalizacji jako lider rozgrywek IV ligi. Niebiesko-czerwoni są już o krok od zapewnienia sobie miejsca w barażach o trzecią ligę. Duma Wodzisławia w ostatniej kolejce z małymi problemami uporała się w meczu wyjazdowym z Iskrą Pszczyna (4:3), w którym Marcin Wodecki zdobył cztery bramki. Odra nad rywalami z Ustronia ma aż 27 punktów przewagi. Podopieczni Damiana Nowaka stracili tylko dwa razy punkty w tym sezonie na własnym boisku, co nie jest dobrą wiadomością dla gości z Ustronia.

Kuźnia przyjedzie do Wodzisławia Śląskiego jak zespół zajmujący dziewiąte miejsce w lidze. Rywale Odry zgromadzili do tej pory 40 punktów w 27 spotkaniach. Podopieczni trenera Mateusza Żebrowskiego wpadli jednak ostatnio w dołek i przegrali dwa mecze z rzędu z niżej notowanymi rywalami. Najpierw porażkę ponieśli w starciu z GKS-em Radziechowy-Wieprz, a następnie polegli w meczu z Przyszowicami. Kuźnia zajmuje bezpieczne miejsce w tabeli i w zasadzie jedyne o co gra do końca sezonu, to zajęcie  jak najwyższej lokaty w ligowej tabeli.

Ostatni mecz Odry Wodzisław z Kuźnią Ustroń odbył się 7. listopada, kiedy to Niebiesko-czerwoni zwyciężyli w wyjazdowym spotkaniu wynikiem 4:2.

Udostępnij: