Świetna forma Marcina Wodeckiego

  • 20 maja 2021
  • Kadra
  • 0
  • 909 Wyświetleń

Marcin Wodecki zdobył wszystkie bramki w ostatnim wygranym ligowym meczu z Iskrą Pszczyna. Pomocnik Odry Wodzisław jest w doskonałej formie od początku rundy wiosennej rozgrywek IV ligi.

Marcin Wodecki dołączył do Dumy Wodzisławia podczas zimowego okresu przygotowawczego z drużyny ROW-u Rybnik. Pomocnik już w meczach kontrolnych pokazywał swoją nieprzeciętną jakość, ale dopiero w rozgrywkach ligowych przekonaliśmy się na co go tak naprawdę stać. Wodecki do tej pory zagrał we wszystkich spotkaniach w rundzie jesiennej i w większości z nich grał pierwsze skrzypce. Prawdziwym potwierdzeniem jego doskonałej formy był z pewnością ostatni mecz ligowy, w którym Odra Wodzisław mierzyła się z Iskrą Pszczyna. Niebiesko-czerwoni wygrali to spotkanie wynikiem 4:3, a sam Wodecki zdobył wszystkie bramki dla naszego zespołu. 33-latek rozegrał do tej pory dziesięć spotkań w lidze, w których zdobył dziesięć bramek. Łatwo policzyć, że średnio Marcin Wodecki zdobywa jedną bramkę na mecz.

Sezon wchodzi w decydującą fazę. Wielkimi krokami zbliżają się baraże. Liczymy, że Marcin utrzyma swoją świetną dyspozycję, a jego forma zainspiruje pozostałych zawodników do jeszcze lepszej gry.

Udostępnij: