Zapowiedź: Odra Wodzisław – MRKS Czechowice-Dziedzice

Po wysokim zwycięstwie w meczu wyjazdowym z Unią Książenice, Odra Wodzisław wraca na Stadion Aleja, gdzie zmierzy się w sobotnie popołudnie z MRKS-em Czechowice-Dziedzice. 

Podopieczni trenera Arkadiusza Tracza mają za sobą dwa bardzo ważne ligowe spotkania z Spójnią Landek i Unią Książenice, z których udało się zdobyć cztery punkty. Dzięki temu, Odra przystąpi do sobotniej rywalizacji z MRKS-em z pierwszego miejsca w tabeli, mając osiem punktów przewagi nad drugą Unią Turza Śląska. Dobra dyspozycja Dumy Wodzisławia w rundzie wiosennej, sprawia, że sytuacja w górze tabeli staje się co raz bardziej klarowna. Dla piłkarzy z Wodzisławia, sobotnia rywalizacja będzie więc doskonałą szansą na zdobycie kolejnych trzech punktów, które przybliżą Niebiesko-czerwonych do ich ostatecznego celu.

MRKS Czechowice-Dziedzice po wygranej w zaległym meczu z Jednością Przyszowice (MRKS wygrał 3:2, mimo, że do 79. minuty przegrywał 0:2) awansował na 11. miejsce w tabeli. Drużyna z Czechowic-Dziedzic z pewnością chciałaby zakończyć sezon w górnej połówce tabeli. MRKS zaliczył piorunujący początek tego sezonu, ale słabsza forma w kolejnych meczach rundy jesiennej sprawiła, że znaleźli się w dolnych rejonach tabeli. Fakt, że podopieczni Jarosława Kupisa w tę środę rozgrywali zaległy mecz, z pewnością działa na korzyść Odry, która mogła w tym czasie odpoczywać i w spokoju przygotowywać się do sobotniego meczu.

Ostatnie spotkanie obu zespołów miało miejsce 11. listopada, kiedy to Odra pokonała MRKS 2:1 po ciężkim spotkaniu. Liczymy, że sobotnia rywalizacja będzie równie emocjonująca jak tamto spotkanie i że to Duma Wodzisławia ponownie wyjdzie z niego zwycięsko.

 

Początek spotkania o godzinie 17:00!

Udostępnij: