Sprawdzian z ROW-em

W środowy wieczór na boisku w Rybniku-Kamieniu, Odra Wodzisław rozegra siódmy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Adama Burka zmierzą się z trzecio ligowym ROW-em 1964 Rybnik.

Mecz, który pierwotnie miał obyć się w sobotnie przedpołudnie, będzie kolejnym dobrym testem dla naszego zespołu. Odra Wodzisław po dobrych występach w ostatnich trzech meczach kontrolnych, będzie mogła się sprawdzić na tle rywala z wyższej ligi. Drużyna z Rybnika w tegorocznym okresie przygotowawczym mierzyła się już z zespołami z naszej ligi. Zremisowali z Unią Książenice oraz ponieśli porażki w spotkaniach ze Spójnią Landek oraz Decorem Bełk. W ostatnim meczu kontrolnym ROW przegrał ze swoim ligowym rywalem, Pniówkiem Pawłowice. Spotkanie to będzie specjalne dla nowych wzmocnień Odry Wodzisław: Szymona Jarego oraz Marcina Wodeckiego, którzy do naszego klubu dołączyli właśnie z drużyny z Rybnika. Oba zespoły przygotowują się do nowej rundy, w której będą jednak walczyli o zgoła inne cele. Odra będzie starała się o awans do trzeciej ligi, a ROW będzie starał się utrzymać na trzecim szczeblu rozgrywkowym, co nie ułatwi im utrata kilku zawodników. Ostatni mecz pomiędzy oboma zespołami miał miejsce na początku lipca 2020 roku, kiedy w półfinale Okręgowego Pucharu Polski zwycięsko wyszła drużyna z Rybnika, która wygrała 2:1.

Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, ale będzie je można zobaczyć na transmisji Śląskie TV: https://live.slaskie.tv/

Kadra Odry: Maciej Kacperski, Michał Antkowiak, Krzysztof Krzyżok, Szymon Jary, Maciej Kłosek, Artur Gać, Arkadiusz Woś, Jakub Białas, Patryk Dudziński, Marcin Wodecki, Paweł Zdunek, Jakub Rosiak, Damian Tarka, Piotr Zieliński, Salvador Pryka, Daniel Podbioł, Adrian Tabala oraz zawodnicy testowani.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00!

Udostępnij: