Michał Antkowiak nowym piłkarzem Odry Wodzisław!

  • 4 lutego 2021
  • Kadra
  • 0
  • 1777 Wyświetleń

Przebywający od początku okresu przygotowawczego na testach, Michał Antkowiak, popisał kontrakt z naszym klubem i został pełnoprawnym zawodnikiem Odry Wodzisław. 21-letni bramkarz zostaje tym samym trzecim piłkarzem, który wzmacnia naszą kadrę tej zimy.

Piłkarz, który występował ostatnio w angielskim Lincoln United FC, przekonał swoja postawą na treningach sztab szkoleniowy i dziś możemy oficjalnie potwierdzić, że zostaje pełnoprawnym piłkarzem naszego klubu. Michał podpisał umowę z Odrą Wodzisław, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku.

Michał Antkowiak urodził się 16 listopada 1999 roku w Szczecinku. Golkiper grał w drużynie U18 w Youth Alliance League. Do tego zadebiutował jako rezerwowy w kadrze pierwszego zespołu w EFL Trophy. Antkowiak był także na wypożyczeniu w Spalding United FC.

 

Witamy w Odrze Wodzisław! 

Udostępnij: