Pewne zwycięstwo z sąsiadami

Odra Wodzisław pewnie pokonała w meczu kontrolnym zespół MFK Frydek-Mistek. Podopieczni Adama Burka zwyciężyli aż 6:3. Było to drugie zwycięstwo niebiesko-czerwonych w czwartym meczu kontrolnym.

W sobotę na świetnie przygotowanym boisku ze sztuczną nawierzchnią Ośrodka Treningowego w Nieboczowach, rozegraliśmy mecz z mieszanym składem trzecioligowego czeskiego MFK Frydek-Mistek. W składzie trenera Adama Burka podobnie jak u sąsiadów był skład mieszany. Tym bardziej cieszy, że mecz zakończył się pewnym zwycięstwem naszej drużyny 6:3. Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Adrian Garcia Tabala x2, Szymon Jary, Marcin Wodecki, Damian Tarka oraz zawodnik testowany.

Skład Odry: Kacperski (31’ Antkowiak -> 61’ Wacławiec), Gać (60’ Zawodnik testowany), Zawodnik testowany (60’ Sadio), Jary (46’ Zdunek), Białas (46’ Woś), Kłosek (65’ Chatys), Wodecki (46’ Zieliński), Dudziński (60’ Rosiak), Pryka (46’ Tarka), Zawodnik testowany (46’ Zawodnik testowany), Tabala (46’ Podbioł).

Myślę, że w meczu wypadliśmy dobrze choć znowu bramki stracone po naszych indywidualnych błędach, co na razie jest naszym problemem w meczach kontrolnych. Na plus na pewno ilość strzelonych bramek i stworzonych sytuacji bramkowych. Przed nami jeszcze dużo pracy i rzeczy do poprawy, ale mamy jeszcze trochę czasu więc myślę, że będziemy dobrze przygotowani do rywalizacji o punkty – skomentował mecz Artur Gać.

 

Następny mecz kontrolny zostanie rozegrany 03.02 (środa), a naszym rywalem będzie Płomień Połomia.

Udostępnij: