Druga drużyna – podsumowanie rundy jesiennej

Za nami runda jesienna rozgrywek B-klasy, w której występuje druga drużyna Odry Wodzisław. Zapraszamy na małe podsumowanie występów Niebiesko-czerwonych.

 

Druga drużyna Odry Wodzisław rundę jesienną zakończyła na 2. pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 25. punktów. Niebiesko-Czerwoni zaliczyli osiem zwycięstw, jeden remis i dwie porażki. Przez całą rundę naszym piłkarzom udało się zdobyć 48 bramek, przy zaledwie 25 straconych. Ogólnie w spotkaniach naszej drużyny padało dużo bramek. Wyróżnić trzeba mecz z klubem Dąb Dębieńsko, w którym nasi piłkarze wygrali 5:0 oraz spotkanie z KS 25 Kokoszyce, gdzie wygraliśmy aż 7:2. Z drugiej strony patrząc, spotkaniem o którym jak najszybciej musimy zapomnieć, jest mecz z Sygnałami Gotartowice, gdzie nasz zespół przegrał 0:4. Podopieczni trenera Ćwiklińskiego pokazali w tej rundzie, że ofensywa jest ich mocnym punktem, bowiem wcześniej wspomniany wynik 48. strzelonych goli, jest drugim najlepszym w całej lidze.

Za nami bardzo emocjonująca runda. Druga drużyna traci w tym momencie zaledwie trzy punkty do liderującego Ruchu Stanowice. Miejmy nadzieję, że w rundzie wiosennej nasi piłkarze odrobią straty i wywalczą awans do wyższej ligi.

Udostępnij: