Seria zwycięstw przedłużona!

• 12 listopada 2020
  • 0
  • 1287 Wyświetleń

Odra Wodzisław przedłuża swoją serię zwycięstw wygrywając z MRKS-em Czechowice-Dziedzice 2:1 w bardzo emocjonującym meczu. Do bramki gospodarzy trafili tego dnia Arkadiusz Lalko oraz Adrian Tabala.

Pierwszą połowę Odra Wodzisław rozpoczęła z wysokiego C rzucając się na rywali niczym na swe ofiary, czego skutkiem było wyjście na prowadzenie już w 3. minucie za sprawą świetnego uderzenia głową Arkadiusza Lalko. Niebiesko-Czerwoni dążyli jeszcze do strzelenia drugiej bramki, lecz niestety bez skutecznie.

Druga połowa przyjęła inny obraz. MRKS zaczął grać pewniej i agresywnie, przyciskając tym samym Niebiesko-Czerwonych, uniemożliwiając im swobodne rozgrywanie. Na murawie mogliśmy wtedy zauważyć wiele walki, która ostatecznie przerodziła się w bramkę z dystansu gospodarzy w 66. minucie. Odra Wodzisław będąca zła po utracie bramki starała się jak najszybciej wyjść ponownie na prowadzenie, ale nieszczęśliwie obijała tylko słupek bramki aż do 84. minuty, kiedy to piłkę po strzale z rzutu wolnego dobił bezwzględny Adrian Tabala i właśnie to trafienie dało zwycięstwo Niebiesko-Czerwonym w tym spotkaniu.

Skrót zrealizowany przez Śląskie TV

Skład Odry Wodzisław

Odra: Kacperski, Gać, Lalko, Sadio, Białas, Zdunek, Shalamberidze (68. min Dudziński), Zieliński (85. min. Kłosek), Tarka (86. min. Woś), Abuladze, Tabala

Na ławce: Wnuk, Kłosek, Szydłowski, Pryka, Woś, Chatys, Dudziński

Mimo znacznej dramaturgii ten mecz możemy zapisać jak najbardziej pozytywnie w kontekście gry Niebiesko-Czerwonych, co może napawać nadzieją na pomyślne zakończenie przez nich rundy jesiennej. Już w sobotę czas na mecz nr. 2 tego finału rundy, bowiem na Alei Odra Wodzisław zmierzy się z Iskrą Pszczyną. Początek tego spotkania o godzinie 13.30.