Złożenie propozycji połączenia MKP Odrze Centrum

Klub Odra Wodzisław Śląski wystosował pismo mające na celu złożenie propozycji współpracy, a dokładnie połączenia klubowi MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski.

 

Pokłosiem obecności na posiedzeniu Komisji Promocji, Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego Prezesa Grzegorza Smiatka i Trenera Adama Burka komunikujemy o oficjalnym stanowisku klubu względem połączenia środowiska piłkarskiego w naszym mieście.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym nasz klub wystosował propozycję współpracy – połączenia z klubem MKP Odra Centrum. Do jednych z elementów ścisłej współpracy opartej na partnerstwie ma być istnienie jednej wspólnej, silnej drużyny seniorskiej, ale i tworzenie jednego klubu biznesu, który ma zrzeszać lokalnych przedsiębiorców wspierających sport miejski.

 

Podłożem budowania naszej drużyny seniorskiej mają być również piłkarze wyróżniający się w akademii MKP Odry Centrum. Ważnym zapisem jest również to, że ekwiwalent za wyszkolenie w całości ma należeć się MKP Odrze Centrum.

 

W jednych z ostatnich punktów propozycji współpracy, polegającej na połączeniu klubów, znajduje się wspólny cel, jakim jest dążenie do ogólnego dobra wizerunkowego, jak i finansowego, ale i też deklaracja starań o awans do III ligi pierwszej drużyny oraz do A-klasy drugiej drużyny, płynących z obydwu stron porozumienia. Wszystkie kroki i szczegóły owej propozycji współpracy znajdują się w piśmie załączonym poniżej.

 

Propozycja współpracy złożona przez klub Odra Wodzisław Śląski

 

 

Nasze działania, w pełni transparentnie, przekazujemy również na ręce Pana Prezydenta, Przewodniczącego Rady Miasta oraz Radnych Miasta Wodzisław Śląski.

 

Warto dodać, że nasz klub prowadzi również działania robocze mające na celu podjęcie współpracy i połączenia z klubem SWD Wodzisław Śląski.

 

O odpowiedzi klubu MKP Odra Centrum poinformujemy w naszych mediach klubowych.

 

 

 

Udostępnij: