16. kolejka: Zapowiedź

W sobotę Odra Wodzisław powraca do ligowych zmagać po blisko trzytygodniowej przerwie od rozgrywaniu meczów IV ligi, która była wymuszona przełożeniem spotkań.

 

Głodni meczów

Drużyna Odry musi być niezwykle głodna ligowych zmagać przez przełożenia spotkań, które były wymuszane różnymi powodami. Ten głód może być prawdziwym bodźcem do rzucenia się na rywala od pierwszych minut. Czy stanie się on siłą Odry w tym spotkaniu? Czy może jednak przerwa zaszkodziła podopiecznym Adama Burka?

 

 

Jeden mecz mniej od lidera

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że sytuacja się odwróciła i to Odra Wodzisław ma o jedno spotkanie mniej od lidera, Unii Książenice, która ostatnio przerwała małą serię meczów bez zwycięstwa, wygrywając z Podbeskidziem II Bielsko-Biała. Rywalizacja trwa i wszyscy oczekują obrazu tabeli po rozegraniu wszystkich zaległych spotkań przez drużyny IV ligi, a różnice tych liczb nie są wcale małe. Przychodzi nam więc czekać na to aż każda ekipa będzie miała tyle samo rozegranych meczów na koncie.

 

 

Pozostałe spotkania

LKS Czaniec – GKS II Tychy

Iskra Pszczyna – LKS Bełk

Orzeł Łękawica – Rozwój Katowice

Unia Książenice – Drzewiarz Jasienica

MKP Centrum Wodzisław – Podbeskidzie II Bielsko-Biała

GKS Radziechowy-Wieprz  – Spójnia Landek

Unia Turza Śląska – Jedność 32 Przyszowice

 

 

Rozpoczęcie spotkania Kuźni Ustroń z Odrą Wodzisław już w sobotę o godzinie 14.00. Mecz można zobaczyć tylko w systemie PPV, realizowanym przez Śląskie TV.

 

Udostępnij: