Zwycięska wymiana ciosów przy Bogumińskiej!

W sobotę Odra Wodzisław podejmowała u siebie GKS II Tychy. Spotkanie było bogate w liczne ataki i bramki z obydwu stron, z których zwycięsko wyszli gospodarze wygrywając 3-2. 

 

To był mecz, który mógł się podobać zebranym tego dnia przed odbiornikami, bowiem to spotkanie składało się z elementów, które uwielbia każdy kibic: zwroty akcji, liczne sytuacje, ogromna walka, niezwykła dynamika toczenia się pojedynku. Można więc śmiało powiedzieć, że w sobotę przy Bogumińskiej rozegrano tzw. „Meczycho”.

 

Wynik w tym spotkaniu otworzył w 8. minucie Artur Gać, który bez problemu wykorzystał rzut karny, lecz GKS II Tychy odpowiedział zaledwie osiem minut później i znów zapanował remis na Alei. Odra jednak dążyła ciągle do tego, aby prowadzić jeszcze w pierwszej połowie, czego skutkiem było trafienie Adriana Tabali w 37. minucie, który domknął wynik do przerwy.

W drugiej części tego meczu Niebiesko-Czerwoni podwyższyli swoje prowadzenie za sprawą ponownie Adriana Tabali, który pokonał golkipera rywali w 66. minucie. GKS II Tychy kolejny raz szybko odpowiedział na straconą bramką zaledwie trzy minuty później, po czym na tablicy widniał wynik 3-2, który utrzymał się do ostatniego gwizdka w tym spotkaniu.

 

Skrót zrealizowany przez Śląskie TV

 

Galeria autorstwa Grzegorza Matli

 

Skład Odry Wodzisław

Odra: Kacperski, Sadio , Gać, Zieliński (80. min. Kłosek), Abuladze (89. min. Dudziński), Tabala, Tarka (71. min. Zdunek), Lalko, Krzyżok, Szalamberidze (90+’ Szydłowski), Białas

 

 

To był świetny mecz. Teraz Odrę Wodzisław czeka ligowa pauza. Następnym spotkaniem jakie rozegrają podopieczni Adama Burka będzie starcie z LKS-em Czaniec na Stadionie Aleja.

 

Udostępnij: