13. kolejka: Zapowiedź

  • 17 października 2020
  • Zapowiedzi
  • 0
  • 509 Wyświetleń

Już dziś kolejne spotkanie Odry Wodzisław na Bogumińskiej 8 w tym sezonie. Tego dnia rywalem Niebiesko-Czerwonych będzie GKS II Tychy. Pierwszy gwizdek w tym meczu o godzinie 15.00.

 

Odrobić straty

Ostatnie potknięcie Unii Książenice zawodnicy z Wodzisławia Śląskiego mogą dobrze wykorzystać, wygrywając już dziś z rezerwami pierwszoligowca. To może być kolejny krok do objęcia fotelu lidera. Warto przy tym wspomnieć, że już w następnej kolejce Duma Wodzisławia będzie pauzować, co może wpłynąć na przewagę pomiędzy tymi ekipami, a więc warto już dziś zainkasować pełną pulę.

 

 

Kolejka odwołanych meczów

W tej kolejce zostaną rozegrane tylko 4 spotkania, wśród których jedno już się odbyło. Aż połowa zaplanowanych meczów w ramach 13. kolejki zostało przełożonych. Wpływ na to miały złe warunki atmosferyczne. Tego czym jest przełożone spotkanie doświadczyła ostatnio Odra Wodzisław, której mecz z MRKS-em Czechowice-Dziedzice przełożono na 11 listopada.

 

 

Kto zagra, a kto już zagrał?

Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Iskra Pszczyna

Drzewiarz Jasienica – Kuźnia Ustroń

Odra Wodzisław – GKS II Tychy

Rozwój Katowice 2-0 LKS Czaniec

 

 

Już dziś spotkanie, które może być bogate w wielkie, sportowe emocje. Tego dnia Odra Wodzisław zmierzy się z GKS-em II Tychy. Pierwszy gwizdek o godzinie 15.00. Mecz do zobaczenia tylko, dzięki transmisji PPV (dostęp do wykupienia tutaj).

Udostępnij: