Przegrywamy z Decorem na wyjazdowym szlaku

Odra Wodzisław przegrywa 1-2 z Decorem Bełk na wyjeździe. Jedyną bramkę dla gości zdobył Arkadiusz Lalko, ale to nie wystarczyło, aby wywieźć chociaż punkt, bowiem rywale dobili Niebiesko-Czerwonych z rzutu karnego.

 

Pierwsze minuty meczu nie zwiastowały tego co nastało. Odra dobrze rozgrywała piłkę, tworzyła okazję, ale wszystko to przestało tak dobrze działać po straconej bramce, która padła w 20. minucie za sprawą błędu Arkadiusza Lalko. Ten sam zawodnik zrehabilitował się w 73. minucie, kierując piłkę głową do siatki rywali. Niestety gdy zegar pokazywał 87. minutę sędzia podyktował rzut karny dla Decoru, który ostatecznie ustalił rezultat 1-2.

 

 

Skrót zrealizowany przez Śląskie TV

 

 

Skład Odry Wodzisław

Odra: Kacperski, (68. min. Pryka), Gać, Lalko, Krzyżok, Białas, Sadio, Zieliński, Zdunek (68. min. Dudziński), Shalamberidze, Tarka (56. min. Abuladze), Tabala

 

 

Galeria zdjęć autorstwa Grzegorza Matli

 

Jedni opijają porażkę innych, drudzy biorą się do ciężkiej pracy, aby stawać się coraz lepszym. Już w środę mecz pucharowy z aktualnym liderem IV Ligi, Unią Książenice. Pierwszy gwizdek o godzinie 16.00 na Bogumińskiej 8. Do zobaczenia!

Udostępnij: