Z obozu rywala – Drzewiarz Jasienica

Odra Wodzisław po fantastycznym zwycięstwie w meczu na szczycie z Podbeskidziem II Bielsko-Biała, czeka na kolejne wyjazdowe spotkanie. Tym razem Niebiesko-Czerwoni udadzą się do Jasienicy na mecz z tamtejszym Drzewiarzem.

 

Drużyna z Jasienicy zajmuje obecnie siódme miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni Pawła Łosia wygrali w tym sezonie cztery spotkania, ponieśli trzy porażki i raz zremisowali. Co ciekawe tylko jedno z czterech zwycięstw odnieśli u siebie. Odra chce jak najszybciej zapomnieć o ostatnim wyjeździe, w którym ponieśli wysoką porażkę ze Spójnią Landek. Najbliższy mecz będzie więc idealną szansą do zmazania tamtej plamy. W przypadku porażki Dumy Wodzisławia drużyna z Jasienicy może wskoczyć aż na 3. pozycję w tabeli. Odra Wodzisław zaś licząc na porażkę Unii Książenice może zająć pozycję samodzielnego lidera ligowej tabeli, oczywiście pokonując wcześniej Drzewiarz.

Liczymy na bardzo ciekawe spotkanie oraz powtórkę ostatniego meczu między tymi zespołami, kiedy to Odra zwyciężyła wynikiem 4-0 na własnym stadionie.

 

Początek meczu Drzewiarz Jasienica – Odra Wodzisław w sobotę (19.09) o godzinie 16:00.

Udostępnij: