Z obozu rywala – Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Ostatni mecz ligowy nie będzie dobrze zapamiętany przez wszystkich kibiców Odry. Nie można jednak rozpamiętywać przeszłości i czas iść dalej, bo w najbliższą sobotę czeka nas bardzo ciekawe spotkanie przeciwko drugiej drużynie Podbeskidzia Bielsko-Biała.

 

Drużyna z Bielska-Białej jest w naprawdę dobrej formie. Nasi rywale nie przegrali od trzech spotkań, w sumie notując w tym sezonie zaledwie jedną porażkę. Podopieczni Adriana Oleckiego będą chcieli wykorzystać fakt, że nasz zespół może być podłamany po ostatniej porażce ligowej w Landku. W przypadku zwycięstwa, drużyna Podbeskidzia przeskoczy w tabeli Odrę i będzie wiceliderem.

 

Ekipa z Bielska-Białej ma wiele atutów, z którego największym jest gra defensywna. Popularni “Górale” stracili w tym sezonie zaledwie sześć bramek. Tylko dwie drużyny straciły ich mniej. To będzie trudne spotkanie dla naszej ekipy, ale musimy pamiętać, że to drużyna z Bielska-Białej będzie musiała przyjechać na Stadion Aleja, a tu już nie jeden zespół nie był w stanie pokonać Odry Wodzisław.

 

Ostatnie bezpośrednie starcie tych drużyn: Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:1 Odra Wodzisław

 

Początek spotkania w sobotę o godzinie 16:00.

Udostępnij: