Pewne zwycięstwo 2-0

W sobotę Odra Wodzisław pewnie pokonała Jedność 32 Przyszowice wynikiem 2-0. Wynik otworzył w świetnym stylu Adrian Tabala, a ustalił go Krzysztof Krzyżok bezbłędnie pokonując golkipera ekipy z Przyszowic.

To był bardzo dynamiczny mecz, bogaty w wiele sytuacji bramkowych. Goście z Przyszowic nie chcieli wcale tanio skóry sprzedać i walczyli do samego końca, ale to Odra Wodzisław miała argumenty, które dały im 3 punkty. Pierwsza bramka wpadła już w 14. minucie, kiedy to Adrian Tabala w pięknym stylu pokonał bramkarza rywali i to właśnie jego trafienie ustaliło wynik do przerwy. W drugiej połowie Niebiesko-Czerwoni grali jeszcze ładniejszy futbol niż w pierwszej części spotkania, zagrażając coraz częściej bramce Jedności 32. Niestety w wielu akcjach zabrakło skuteczności, lecz nie można tak powiedzieć przy sytuacji z 58. minuty, kiedy to Krzysztof Krzyżok pofrunął wysoko i uderzył piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i to właśnie ta bramka ustaliła rezultat końcowy 2-0. W 88. minucie wynik mógł podwyższyć jeszcze Adrian Tabala, ale niestety spudłował, mimo fantastycznej sytuacji.

Skrót zrealizowany przez Śląskie TV

Skład Odry Wodzisław

Odra: Wnuk, Woś (78. min. Górnicki), Lalko (50. min. Sadio), Krzyżok , Gać (69. min. Białas), Kłosek (60. min. Chochulski), Shalamberidze, Tabala, Tarka, Abuladze (46. min. Zieliński), Dudziński

Następnym przystankiem Odry Wodzisław na wyjazdowej trasie będzie Landek i mecz z miejscową Spójnią. Pierwszy gwizdek w tym spotkaniu o godzinie 16.00.