Z obozu rywala – Jedność 32 Przyszowice

W najbliższą sobotę drużyna Odry Wodzisław będzie gościć zespół Jedność 32 Przyszowice. Patrząc na pozycję w tabeli ligowej, wydaje się, że to spotkanie dla naszej drużyny jest bardzo dużą szansą na zdobycie kolejnego kompletu punktów.

Drużyna z Przyszowic jest beniaminkiem tegorocznych rozgrywek IV ligi. Tak samo jak drużyna z Łękawicy awans wywalczyła przez obecność na miejscu premiowanym awansem po tym jak z powodu pandemii rozgrywki poprzedniego sezonu zostały zakończone. Drużyna Jedności po czterech latach wróciła na ten szczebel rozgrywek. W ostatnim sezonie IV ligi w jakim występowali zajęli miejsce tuż za podium (sezon 2014/2015).  Początek tego sezonu dla podopiecznych Mateusza Labuska jest dosyć ciężki. Ekipa z Przyszowic w pięciu spotkaniach zdołała wygrać tylko raz, notując aż cztery porażki. Patrząc na historię spotkań naszych sobotnich gości można dostrzec, że drużyna ta nie wygrała swojego meczu już od ponad miesiąca.

 

Ich przygoda w tegorocznym Pucharze Polski też zakończyła się wcześnie po tym jak przegrali z rezerwami Piasta Gliwice aż 0-9.

 

Przed naszymi zawodnikami stoi duża szansa na zgarnięcie kolejnych trzech punktów. Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:00. Do zobaczenia na Stadionie Aleja!

Udostępnij: