Z obozu rywala – Unia Turza Śląska

Po udanym meczu pucharowym w środku tygodnia czas na powrót rozgrywek ligowych. Naszą drużynę czeka bardzo bliski wyjazd, bo na stadion w Turzy Śląskiej. Drużyna Odry Wodzisław będzie liczyła na zgarnięcie kolejnych trzech punktów, które mogą sprawić, że Niebiesko-Czerwoni wskoczą na fotel lidera tabeli.

 

Nasi rywale mają za sobą całkiem dobre wejście w sezon. W pierwszych trzech kolejkach nie przegrali ani razu, zdobywając łącznie pięć punktów. Porażki zaznali dopiero w ostatniej kolejce, gdzie boleśnie przegrali 1-4 na wyjeździe z Decorem Bełk. Teraz drużynę z Turzy również czeka ciężki mecz, bo Odra po dwóch zwycięstwach z rzędu będzie liczyła na podtrzymanie dobrej passy.

 

Unia latem wzmocniła się kilkoma ciekawymi zawodnikami. Do klubu dołączył m.in. były zawodnik naszego zespołu – Sławomir Musiolik. Dodatkowo do drużyny Marka Hanzela dołączył Maciej Gaszka z LKS Krzyżanowice oraz Michał Mazur z LKS Tworków.

 

Ten mecz będzie kolejnym rozdziałem w bardzo zaciętej w ostatnich latach rywalizacji pomiędzy Odrą Wodzisław, a Unią Turza Śląska. Ostatni mecz między tymi zespołami zakończył się zwycięstwem 2-1 Unii Turzy. Zwycięstwo to nie dało im jednak awansu i to Odra mogła się wtedy cieszyć z wejścia do IV ligi.

 

Pierwszy gwizdek w tym spotkaniu o godzinie 17.00 na stadionie w Turzy Śląskiej.

Udostępnij: