2. kolejka: Zapowiedź

Już w sobotę kibice wrócą na stadion po przerwie, aby oglądać mecz Niebiesko-Czerwonych. Cel na ten mecz jest jeden – wygrać to spotkanie i dopisać 3 punkty w tabeli. Przed zawodnikami Odry ciężki mecz, ale z dopingiem kibiców przez cały mecz, to spotkanie może stać się łatwiejsze.

 

Znów zobaczymy się na Alei

Po przerwie kibice znów powrócą na stadion, aby oglądać mecz Odry Wodzisław. To wyjątkowa chwila i radość dla wszystkich, że znów doping popłynie na żywo z trybun. To właśnie ta przewaga własnego stadionu może pomóc Niebiesko-Czerwonym zdobyć pełną pulę w tym meczu. Pula biletów na ten mecz wynosi tylko 550, wejściówki są dostępne w przedsprzedaży (więcej informacji).

 

Waleczny Niko Abuladze

W ostatnim spotkaniu prawdziwym zaangażowaniem wykazał się Niko Abuladze. Rosjanin napędzał wiele groźnych akcji, a po jego strzale, z dobitki autorstwa Tabali padła bramka dająca zwycięstwo Odrze Wodzisław.

 

Piotr Dudzik powraca na Aleję

Piotr Dudzik ponownie zagra na Alei, ale w innych barwach. Po zakończeniu ostatniego sezonu opuścił on Odrę Wodzisław i przeszedł do Unii Książenice i właśnie w sobotę zagra w jej barwach naprzeciw Niebiesko-Czerownym.

 

Ciekawe pojedynki

Mecze Odry Wodzisław z Unią Książenice zawsze niosły za sobą wielkie emocje. W ostatnim starciu, w którym zmierzyły się o obydwie drużyny padł remis, a spotkanie było również rozgrywane na Stadionie Aleja. Również ciekawym pojedynkiem był finał Okręgowego Pucharu Polski, w którym Duma Wodzisławia wygrała 2-0, a sam mecz obfitował w wielkie emocje. Więcej o rywalu przeczytacie w artykule “Z obozu rywala” (tutaj).

 

Już w sobotę bardzo ważny mecz, w którym musimy zagrać wszyscy razem. Drużyna bardzo potrzebuje Waszego wsparcia. Uczyńmy z naszego stadionu ponownie twierdzę nie do zdobycia! Do zobaczenia!

Udostępnij: