Cenna lekcja drugiej drużyny

Drugi zespół Odry Wodzisław rozegrał wczoraj sparingowe spotkanie z zespołem LKS Krzyżanowice. To było bardzo cenne doświadczenie dla zawodników drugiej drużyny, która dobrze zaprezentowała się na tle czołowego klubu ligi okręgowej. Dobra skuteczność oraz mniejsza liczba błędów sprawiła jednak, że to zespół z Krzyżanowic wyszedł z tego pojedynku zwycięsko, wygrywając 4:0.

Wynik nie odzwierciedla w pełni przebiegu tego spotkania. W pierwszej połowie to drużyna Niebiesko-Czerwonych przeważała nad rywalem, utrzymując się przy piłce. Zawodnicy z Krzyżanowic odpowiadając na atak pozycyjny naszego zespołu, odpowiadali głownie długimi zagraniami za linię naszych obrońców. W drugiej połowie obie drużyny grały bardziej otwartą piłkę. Mniejsza liczba indywidualnych błędów oraz lepsza skuteczność sprawiła, że ostatecznie zespół z Krzyżanowic wyszedł z tego pojedynku zwycięsko. Nasz drugi zespół miał kilka naprawdę dogodnych okazji do zdobycia gola, jednak ostatecznie zabrało wykończenia. Ten mecz był cennym doświadczeniem dla naszej drugiej drużyny.

Skład: Kacperski, Reguła, Chochulski, Woś, Erazmus, (75. min. Zdunek), Zdunek (45. min. Kabut), Shalamberidze, Zawodnik testowany, Przygoda (75. min. Łucki), Łucki (45. min. Rosiak), Chatys