Z obozu rywala – ROW 1964 Rybnik

Już jutro czeka nas długo wyczekiwany przez wszystkich półfinał Okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Odrą Wodzisław, a ROW-em Rybnik. Mecz, który niejednokrotnie był przekładany nareszcie doszedł do skutku i jutro o godzinie 18:00 zawodnicy obydwu drużyn wybiegną na murawę stadionu przy ulicy Bogumińskiej.

Drużyna z Rybnika jak dotąd nie miała kłopotów z awansami do kolejnych rund pewnie pokonując kolejnych rywali:

  • MKS 32 Radziejów (Rybnik) 0-11 ROW 1964 Rybnik
  • Naprzód Rydułtowy 1-2 ROW 1964 Rybnik
  • MKP Centrum Wodzisław Śląski 1-5 ROW 1964 Rybnik

 

Teraz podopiecznych Rolanda Buchały czeka jednak najpoważniejszy test, z obrońcą tytułu z zeszłego roku. Nasza drużyna również będzie liczyła na zwycięstwo i awans do finału, gdzie czeka drużyna Unii Książenice. Dla ekipy z Rybnika na pewno dobrą wiadomością jest przedłużenie umowy z ich szkoleniowcem Rolandem Buchałą, który od 21 października 2019 pełni funkcję trenera ROW-u 1964 Rybnik. Z tym szkoleniowcem duet będzie tworzył również Remigiusz Danel, który również podpisał nowy kontrakt.

Jedno jest pewne, Odrę Wodzisław czeka ciężkie spotkanie, a faworytem ze względu na różnice poziomu lig są goście z Rybnika. Pamiętajmy, że stawka jest ogromna, ponieważ walka tutaj toczy się o finał, ale też o coś więcej.

 

Mecz, który był pięciokrotnie przekładany nareszcie się odbędzie i miejmy nadzieję, że czeka nas świetnie spotkanie z udanym finałem!

 

Udostępnij: