Raport z weekendu meczowego

To był naprawdę emocjonujący weekend dla podopiecznych Trenera Adama Burka. Nasza drużyna rozegrała w ten weekend aż dwa mecze kontrolne. Pierwszy z Ruchem Chorzów, a drugi z drużyną Huraganu Waksmund.

W sobotnie południe drużyna Odry Wodzisław zmierzyła się z trzecioligowym Ruchem Chorzów. Drużyna z Chorzowa w 4. minucie objęła prowadzenie po bramce Idzika. Odra doskonale jednak odpowiedziała za sprawą bramek Sadio oraz Abuladze. Kilka minut później wynik mógł podwyższyć Patryk Dudziński, jednak piłka po jego strzale wylądowała na poprzeczce. Goście z Chorzowa byli jednak w stanie doprowadzić do remisu po bramce Tomasza Foszmańczyka.

 

W niedzielne popołudnie Niebiesko-Czerwonych czekał kolejny sprawdzian. Tym razem podopieczni Trenera Adama Burka zagrali z Huraganem Waksmund. Drużyna Odry złożona z młodzieżowców przegrała 1-3. Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Kuc.

 

To były dwa bardzo owocne spotkania dla naszej drużyny, które na pewno pomogą w dalszym rozwoju podczas przygotowań do rozpoczęcia nowego sezonu.

 

 

Udostępnij: