Remisowe spotkanie w odważnym stylu

Wszyscy kibice Odry Wodzisław oglądający dzisiejszy mecz mogą mieć powody do zadowolenia z gry swojej drużyny. Podopieczni Trenera Adama Burka zagrali bowiem odważnie nie bojąc się grać otwarty futbol.

Pierwsza połowa obfitowała w liczne bramki. Wynik spotkania otworzył zawodnik Ruchu Chorzów, Mariusz Idzik, który w 4. minucie uderzeniem z woleja pokonał Grzegorza Wnuka. Odra nie pozostała dłużna i odpowiedziała aż dwoma golami. Najpierw w 12. minucie piłkę po uderzeniu Patryka Dudzińskiego dobił Mouhamadou Sadio, a kilka minut później wynik podwyższył Niko Abuladze. Duma Wodzisławia prowadziła już 2-1, lecz w pierwszej połowie, a dokładnie w 37. minucie, doszło do wyrównania za sprawą bramki gracza rywali, Tomasza Foszmańczyka.

Do przerwy wynik wynosił 2-2 i tak pozostało również do ostatniego gwizdka sędziego w tym spotkaniu, ponieważ drugi akt nie obfitował w bramki, a w niezakończone bramką ataki obydwu drużyn.

Skrót meczu zrealizowany przez Śląskie TV

Skład Odry Wodzisław

Odra Wodzisław: Wnuk (46. min. Riabowski) – Gać, Lalko, Sadio (70. min. Chochulski), Białas (70. min. Woś), Abuladze (78. min. Tomasik), Chochulski (46. min. Górnicki), Kłosek, Grzechynka (78. min. Porębski), Tabala (78. min. Szydłowski), Dudziński (78. min. Kuc)

Teraz przed wodzisławską drużyną drugi mecz kontrolny tego weekendu. W niedzielę o godzinie 14.30 podopieczni Trenera Adama Burka zmierzą się z klubem LKS Huragan Waksmund. Spotkanie odbędzie się na boisku Gosław Sport Center.