Prawdziwie meczowy weekend

Nasza drużyna kontynuując przygotowania do rozpoczęcia nowego sezonu w najbliższym czasie rozegra kolejne dwa spotkania kontrolne. Pierwsze z nich zostanie rozegrane z Ruchem Chorzów, a drugie z zespołem Huraganu Waksmund.

Podopieczni trenera Adama Burka ciężko trenują, przygotowując się do nowego sezonu IV ligi. W sobotę o godzinie 12.00 rozegramy spotkanie z naszym odwiecznym rywalem, czyli Ruchem Chorzów. Występująca w trzeciej lidze drużyna z Chorzowa będzie idealnym testem umiejętności Niebiesko-Czerwonych.

W drugim spotkaniu nasza drużyna zagra z Huraganem Waksmund. Drużyna ta występuję na co dzień w małopolskiej Lidze Okręgowej. W minionym, przerwanym sezonie nie przeszła jednak huraganowo, zdobywając zaledwie sześć punktów w trzynastu meczach. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę o godzinie 14:30.

 

Wszelkie informacje o wynikach będą pojawiały się w naszych mediach klubowych.

Udostępnij: