Znamy oficjalną datę meczu z ROW-em 1964 Rybnik

Znamy już datę, godzinę oraz miejsce rozegrania meczu półfinałowego Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Rybnik, w którym naszym rywalem będzie trzecioligowy ROW 1964 Rybnik.

 

Derby Górnego Śląska zostaną rozegraną niestety bez publiczności ze znajomych przyczyn związanych z epidemią. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Aleja (przy ul. Bogumińskiej) 8 lipca o godzinie 18.00. Pojedynek ten będzie oczywiście transmitowany w systemie PPV, tak jak ma to miejsce podczas wszystkich ligowych meczów Odry Wodzisław.

Na zwycięzcę tego meczu półfinałowego czeka już Unia Książenice, która wygrała 2-0 klubem LKS Polonia Łaziska. Jeżeli Duma Wodzisław w środę pokona lokalnych rywali, to wtedy czeka nas powtórka z poprzedniego roku w postaci ponownego zestawienia zeszłorocznych rywali w finale Okręgowego Pucharu Polski.

W miedzy czasie poznaliśmy również harmonogram Wojewódzkiego Pucharu Polski, do którego przepustkę można wywalczyć wygrywając zdobywając puchar na szczeblu podokręgu.

 

 

Harmonogram rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej

I RUNDA – 15 lipca (środa), godz. 18:00

ĆWIERĆFINAŁY – 22 lipca (środa), godz. 18:00

PÓŁFINAŁY – 29 lipca (środa), godz. 18:00

FINAŁ – 4 sierpnia (wtorek), godz. 17:00

 

Czeka nas niezwykłe, historyczne starcie. Niestety nie będziemy mogli ponownie zapełnić trybun, ale możemy wszyscy razem zasiąść przed ekranami komputerów, telewizorów, czy urządzeń przenośnych i wspierać Niebiesko-Czerwonych. Ten mecz zagramy razem!

Udostępnij: