Komunikat dotyczący funkcjonowania klubu

Pragniemy poinformować, że z racji na dynamicznie pogarszającą się sytuację w kontekście koronawirusa uległo zmianie funkcjonowanie naszego klubu.

 

Ze względu na dynamicznie pogarszającą się sytuacje w kontekście koronawirusa pragniemy poinformować, że klub Odra Wodzisław po głębokiej analizie podjął decyzje o przejściu na pracę zdalną, która będzie wiązała się również z zawieszeniem sesji treningowych.

 

Kilka słów Trenera Adama Burka:

“Wraz z zarządem klubu jesteśmy odpowiedzialni za wszystkich pracowników, w szczególności zawodników i sztab szkoleniowy. To trudna decyzja, z uwagi na ogrom pracy, którą wykonaliśmy, by jak najlepiej przygotować się do rozgrywek. Zdrowie, a w szczególności minimalizowanie ryzyka zachorowania to dla naszego klubu i rodzin aktualnie nadrzędne zadanie.”

 

Klub stale monitoruje dynamiczną sytuację. O następnych krokach będziemy informować na bieżąco.

 

Udostępnij: