Raport z weekendu meczowego

• 24 lutego 2020
  • 0
  • 1588 Wyświetleń

W poprzedni weekend Odra Wodzisław rozegrała aż dwa spotkania kontrolne. Mecze odbyły się w sobotę. Jeden z nich Niebiesko-Czerwoni wygrali 5-2 z Gwarkiem Ornontowice, lecz drugie przegrali 2-3 będąc uzbrojeni głównie w bardzo zdeterminowanych, młodzieżowych zawodników.

Odra Wodzisław – Gwarek Ornotowice

Spotkanie z Gwarkiem było prawdziwym pokazaniem siły rażenia ofensywy przez wodzisławski zespół. Do przerwy Odra prowadziła 2-1, a w drugiej połowie Niebiesko-Czerwoni podwyższyli wynik aż do 5-2.

Zespół ponownie potwierdził świetną dyspozycje w grze ofensywnej, a także w kontekście wysokiego tempa gry na tle wymagającego rywala, prowadzonego przez byłego asystenta Adama Burka – Łukasza Bilińskiego. Niebiesko-Czerwoni pokazali się z bardzo atrakcyjnej strony jeśli chodzi o prezentowany poziom. Mecz mógł podobać się, mimo iż po piłkarzach Odry widać było trudy treningów w ostatnim czasie. Wodzisławska drużyna znajduje się teraz w kulminacyjnym momencie jeśli chodzi o jednostki treningowe. Każdy piłkarz na każdym treningu daje z siebie wszystko, aby świetnie przygotować się do rundy wiosennej.

Skład Odry Wodzisław: Wnuk, Gać (55. min. Dudzik), Lalko, Majeranowski, Białas, Chochulski (75. min. Sadio), Shalamberidze, Dudziński (75. min. Rycka), Tarka (85. min. Chochulski), Musiolik, Abuladze.

Bramki: Abuladze, Lalko, Tarka, Rycka, Chochulski

Trening indywidualny przeprowadzili tego dnia: Pikul, Kasprzyk, Grzechynka

Rehabilitację przechodzi: Zieliński

Odra Wodzisław – Czarni Gorzyce

Kibice mogli już przyzwyczaić się, iż Trener Adam Burek daje często szanse bardzo młodym zawodnikom i tak się stało również w tym spotkaniu. Młodzi piłkarze Odry do przerwy przegrywali 0-3, lecz w drugiej części tego meczu zdołali złapać kontakt z przeciwnikami w postaci wyniku 2-3, którym ostatecznie zakończył się ten mecz.

Nasz młody skład zmierzył się z bardzo wymagającym rywalem, który ma w swoich szeregach kilku doświadczonych graczy z bogatą przeszłością. Ekipa Odry zanotowała trudny początek, ponieważ już od 15. minuty przegrywała 0-3, lecz w późniejszym etapie meczu spotkanie wyrównało się, aż doszło do zdominowania rywala przez Niebiesko-Czerwonych. Niewiele zabrakło do wyrównania, bowiem w 85. minucie 15-letni Dawid Korus trafił w poprzeczkę przy wyniki 2-3.

Warto wspomnieć, iż Trener Adam Burek pierwszy raz z poziomu ławki rezerwowych wspierany był przez Trenera Mario Barrera.

Ogromne słowa uznania należą się młodej drużynie, która wystąpiła w tym meczu. Widać było tego dnia ogromne postępy w grze, wielką odwagę.

Skład Odry Wodzisław: Kacperski (70. min. Kuszka), Wojtala, Reguła, Sadio, Itodo, Porębski (75. min. Dąbkowski), Szydłowski (85. min. Sporysz), Sarki, Franiczek (70. min. Korus), Malinowski, Rycka (85. min. Lichoń)

Bramki:  Malinowski, Rycka