Prawdziwie meczowy weekend

Miniony weekend był prawdziwie meczowy. Odra Wodzisław rozegrała dwa spotkania kontrolne w Nieboczowach. Pierwsze z nich Niebiesko-Czerwoni przegrali 4-5 z rezerwami Mistrza Polski, a drugie zakończyło się zwycięstwem 3-2 z Przyszłością Rogów.

 

Odra Wodzisław – Piast II Gliwice

Ten mecz był prawdziwym festiwalem bramek, bowiem aż 9 goli padło tego dnia w Nieboczowach. Obie ekipy stworzyły świetne widowisko, Odra stworzyła wiele sytuacji pod bramką rywali, grając dobrą piłkę, ale niestety zabrakło jednego trafienia do tego, aby nie przegrać tego pojedynku.

Niebiesko-Czerwoni mimo najtrudniejszego jak dotąd tygodnia treningowego byli stroną dominującą prowadząc grę przez całe spotkanie. Niestety gra obronna była niezadowalająca, co zostało zauważone przez sztab szkoleniowy.

 

Skład Odry Wodzisław: Wnuk (60. min. Riabowski), Dudzik (70. min. Grzechynka), Lalko (60. min. Sadio), Majeranowski, Białas (60. min. Gać), Grzechynka (60. min. Chochulski), Shalamberidze, Rycka (60. min. Dudziński), Tarka (60. min. Malinowski), Musiolik (60. min. Sarki), Abuladze

Bramki: Abuladze, Tarka, Musiolik, Dudziński

Trening indywidualny: Pikul, Kasprzyk

Rehabilitacja: Zieliński

 

Odra Wodzisław – Przyszłość Rogów

Pierwsza połowa była iście bramkowa ze strony Odry. Niebiesko-Czerwoni ruszyli do ataku i zdobyli aż 3 trafienia. Po zawodnikach było widać ogromną determinację przez całe spotkanie. W drugiej części tego meczu pojawiło się na boisku wielu młodych, ogromnie zdeterminowanych zawodników. Mimo wielkich chęci Odra straciła dwie bramki, ale spotkanie zakończyło się zwycięsko wynikiem 3-2.

Warto wspomnieć, że w tym meczu kontrolnym szansę zaprezentowania się otrzymali głównie młodzi gracze. Drużyna, mimo wielu zmian i postawienia przez Trenera Adama Burka na młodzież zaprezentowała taki sam styl gry – ofensywny futbol, oparty na wysokim tempie. Na wyróżnienie zasługuję fakt, iż po raz kolejny w pierwszym zespole zagrał Szymon Szydłowski z rocznika 2003, który od kilku miesięcy na stałe został włączony do kadry pierwszej drużyny. Również ponownie wystąpili Bartłomiej Porębski i Dawid Korus z rocznika 2005, a debiut w I zespole zaliczyli piłkarze z rocznika 2005, a dokładnie Kamil Kuszka, Kajetan Sporysz i Denis Dąbkowski. Występy zawodników z tego rocznika to efekt licznych zaproszeń Trenera Adama Burka na treningi I drużyny tych utalentowanych zawodników z Akademii Odra Wodzisław Śląski.

 

Skład Odry Wodzisław: Kacperski (60. min. Kuszka), Wojtala (60. min. Reguła), Sadio, Grzechynka (80. min. Sporysz), Itodo, Chochulski, Szydłowski, Dudziński (65. min. Porębski), Malinowski (60. min. Franiczek), Sarki (70. min. Dąbkowski), Kamiński (6.5 min. Korus)

Bramki: Dudziński, Dudziński, Malinowski

 

Był to bardzo wartościowy, meczowy weekend nastrajający bardzo pozytywnie na zbliżający się pierwszy mecz o stawkę.

Udostępnij: