Świetna gra w meczu kontrolnym. Pewne zwycięstwo 5-2

  • 3 lutego 2020
  • Po meczu
  • 0
  • 1613 Wyświetleń

W pierwszy dzień lutego Odra Wodzisław zmierzyła się w Nieboczowach z Ruchem Radzionków. Niebiesko-Czerwoni wygrali pewnie 5-2.

 

Ruch Radzionków, który był rywalem Odry w zeszłą sobotę, to spadkowicz z III ligi z poprzedniego sezonu. Prezentujący dobrą grę klub z Radzionkowa aktualnie w lidze znajduje się na 5. miejscu pierwszej grupy IV ligi.

1 lutego kibice mogli zobaczyć świetny mecz obfitujący w wiele akcji ofensywnych i co za tym idzie w wiele bramek, które padały za sprawą bardzo dobrej skuteczności podopiecznych Adama Burka. Zespół Odry składający się tego dnia z wielu młodych zawodników narzucił rywalom bardzo wysokie tempo, co skutkowało wieloma sytuacjami pod bramką Ruchu Radzionków, które dzięki świetnej skuteczności skończyły się aż 5 bramkami dla Dumy Wodzisławia.

 

Skład Odry Wodzisław: Kacperski (46. min. Riabowski), Dudzik (46 .min. Krzyżok), Lalko (65. min. Dudzik ), Majeranowski, Białas, Grzechynka (46. min. Kasprzyk), Shalamberidze (60. min. Chochulski), Pikul (75. min. Kamiński), Tarka (65. min. Musiolik), Musiolik (46. min. Malinowski), Rycka (46. min. Abuladze).

 

Bramki: Pikul, Tarka, Abuladze, Musiolik, Abuladze

Trening indywidualny wykonywali: Wnuk, Gać, Dudziński.

Wykluczeni z powodu choroby: Sadio, Sarki

 

To był świetny mecz w wykonaniu Odry Wodzisław. Warto wspomnieć, że w tym spotkaniu zagrało ponownie 11 młodzieżowców, którzy bardzo dobrze prezentowali się na boisku. Okres przygotowawczy cały czas trwa, a w każdy dzień jego trwania zawodnicy Odry bardzo ciężko pracują, aby bardzo dobrze przygotować się do meczów o stawkę. O kolejnych meczach kontrolnych będzie informować na bieżąco.

Udostępnij: