Nawiązanie współpracy w Nieboczowach

Miło jest nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z klubem Odra Nieboczowy oraz Ośrodkiem treningowym w Nieboczowach.

 

Ośrodek treningowy w Nieboczowach, z którym nawiązaliśmy współpracę stanie się bazą przygotowań do rundy wiosennej, lecz głównym centrum treningowym Odry Wodzisław nadal pozostanie Gosław Sport Center.

W Nieboczowach panują jedne z najlepszych warunków w naszym kraju do tego, aby świetnie przygotować się do rozgrywek. Zespół Odry Wodzisław chce jak najlepiej odbyć przygotowania do rundy wiosennej, w której celem w każdym meczu są 3 punkty.

Współpraca z Odrą Nieboczowy polegać będzie na wsparciu sportowo-organizacyjnym. Stanie się on naszym klubem satelickim, do którego wypożyczani będą nasi młodzi zawodnicy, którzy zostaną pod naszą ciągłą obserwacją. Będzie on miejscem do jeszcze większego rozwoju młodych piłkarzy Odry Wodzisław. Oprócz tego sztab szkoleniowy I drużyny Dumy Wodzisławia gościnnie będzie przeprowadzać treningi w klubie z Nieboczów.

Warto wspomnieć, że Trener Adam Burek jest byłym zawodnikiem Odry Nieboczowy. Był on zaangażowany w budowę klubu, gdzie w ostatnim sezonie zespół awansował do A klasy.

 

Dzisiejsze zawiązanie współpracy jeszcze bardziej podniesie poziom rozwoju naszych zawodników, co przyniesie pozytywne skutki dla naszego klubu. To był bardzo owocny dzień!

Udostępnij: