Porażka w ostatnim meczu rundy

• 18 listopada 2019
  • 0
  • 1718 Wyświetleń

Ostatni mecz rundy zakończył się złym rezultatem dla Odry Wodzisław. Niebiesko-Czerwoni przegrali to spotkanie z silnym LKS-em Goczałkowice-Zdrój i zakończyli pierwszą część sezonu na 4. miejscu.

W pierwszej części spotkania do głosu częściej dochodzili goście, jednak nie zdołali oni trafić do siatki. Odra Wodzisław też próbowała zagrozić pod bramkę rywali, lecz również żadna z prób nie zakończyła się bramką dającą prowadzenie.

Druga połowa to festiwal ataków z obydwu stron. Duma Wodzisławia, jak i ich rywale konstruowali coraz groźniejsze akcje ofensywne, ale jednak do bramki trafili zawodnicy LKS-u. W 75. minucie gracz rywali zmylił wodzisławskich obrońców i obrócił się w kierunku bramki Wnuka, a następnie pewnym strzałem pokonał bramkarza Odry Wodzisław. Niebiesko-Czerwoni próbowali wyrównać stan meczu, czasami niewiele brakowało, aby tego dokonać, lecz żadna z prób podopiecznych Adama Burka nie skończyła się golem. Sędzia zakończył to spotkanie przy stanie 0-1.